ELTEX ELEKTROSTATIK- Inovativní řešení pro eliminaci elektrostatického náboje

- Systémy pro elektrostatické vybíjení, nabíjení, zemnění a přístroje na měření elektrického pole

ELEKTROSTATICKÉMU NABÍJENÍ A VYBÍJENÍ VE VÝROBNÍCH PROCESECH SE NELZE VYHNOUT, ALE DÍKY CHYTRÉMU ŘÍZENÍ JE MOŽNÉ JE OVLÁDAT. VŠECHNY ELEKTROSTATICKÉ SYSTÉMY OD SPOLEČNOSTI ELTEX MAJÍ SPOLEČNOU HLAVNÍ FUNKCI: OPTIMALIZACI PROCESŮ. A JSOU OPTIMÁLNĚ BEZPEČNÉ,  PRODUKTIVNÍ A EKONOMICKÉ.

TOTO  UŠETŘÍ HODNĚ ČASU A PENĚZ.

Od roku 1953 Eltex vyvíjí a buduje systémy pro měření, řízení, vedení nebo eliminaci elektrostatiky. Naše důsledné investice do výzkumu jsou pro to stejně důležité jako naše spolupráce se firmami, univerzitami a dalšími výzkumnými týmy. Eltex nejen implementuje výsledky nejnovějšího výzkumu, ale má také praktické zkušenosti a technologické znalosti k zajištění současného pochopení a ovládání fenoménu elektrostatiky. To znamená, že vám můžeme pomoci buď s cíleným využitím naší technologie, nebo s vývojem a výrobou komplexních systémů, které jsou přizpůsobeny vašemu individuálnímu problému – poptávka se v každém případě vyplatí. Po podrobném a pečlivém prozkoumání vašich konkrétních požadavků vám následně navrhneme ideální řešení.

Skutečnost, že některý z našich osvědčených elektrostatických systémů často splňuje požadavky, hovoří nejen pro portfolio Eltex – především vám ušetří čas a námahu.

Jako zákazník tedy můžete od Eltexu očekávat dvě věci:

– Spolehlivou technologii pro měření a řízení, nabíjení a vybíjení

–  Individuální řešení pro každý druh elektrostatických problémů

 – MY JSME SPECIALISTI WE ARE THE EXPERTS –

Zemnící kabely - navíječe
Nabíjecí elektrody R130/131 a R120
Nabíjecí elektrody R130/131 a R120
Static Combi Cleaner kombinace vybíjecích elektrod a rotačních trysek
Vysokonapěťový nabíjecí generátor PCSC 30kV nebo 60kV
Static-tube RX11 – pro sypké materiály a granule
Příklad zemnění
Příklady zěmnění
Příklady zěmnění
Příklady zěmnění